Доставляння книжок до військових частин

Доставляння книжок до військових частин

     26 – 27 листопада 2018 року на виконання головної мети проекту  «Сучасна бібліотека українського воїна» відбулася поїздка команди проекту (за маршрутом :  Київ – Харків – Слов’янськ – Бахмут – Часів Яр) та доставляння книжок вибраних творів Тараса Шевченко («Свою Україну любіть»), Степана Руданського («Співомовки»), Остапа Вишні («Зенітка»), Павла Глазового («Усмішки»), а також збірки шедеврів народного гумору «Зброєю сміху» до військових частин Збройних Сил України, які виконують свої обов’язки по захисту територіальної цілісності України у Донецькій області, в зоні проведення ООС.

     Презентація  спільного проекту «Сучасна  бібліотека українського воїна» Українського культурного фонду та Національного центру реабілітації  учасників АТО та бойових дій відбулася на території військового містечка 54, під відкритим небом перед військовослужбовцями військової частини А 1872.

     Цей фронтовий захід відкрив керівник  Національного центру реабілітації учасників АТО та бойових дій Ігор Подолін , який подякував військовослужбовцям за виконання обов’язку по захисту Незалежності української Держави, розповів  про діяльність та проекти Фонду Культури та Національного Центру.

     Після виступу І.В. Подоліна  зустріч продовжив заступник командира військової частини А 1872  Василь Хребтов. Представники команди проекту «Сучасна бібліотека українського воїна» передали військовослужбовцям цієї частини та представникам інших військових частин  зони проведення ООС книги, які були видані при підтримці Українського Культурного Фонду.

     У зв’язку з введенням воєнного стану в Україні, фото та відео знімання цієї презентації не проводилось, команді проекту було дозволено знімання  тільки блокпостів (черговим яких також вручалися книжки із серії «Сучасна бібліотека українського воїна») на шляху пересування команди та книжкового вантажу.

     Усі офіцери та військовослужбовці строкової служби Збройних Сил України, присутні на презентації,  подякували керівництву Українського Культурного Фонду та Національного центру реабілітації учасників АТО та бойових дій за видання такої необхідної високопатріотичної літератури та шедеврів українського гумору, що підіймають бойовий дух захисників Вітчизни та мають фронтовий формат, започаткований ще в роки Другої Світової війни Павлом Тичиною.