Презентація проекту «Сучасна бібліотека українського воїна»

Презентація проекту «Сучасна бібліотека українського воїна»

    23 листопада 2018 року у приміщенні Національного музею історії України у Другій світовій війні (вул. Лаврська, 24) перед 300 офіцерами-виховниками ЗСУ та керівним складом МПЗ ЗСУ відбулася презентація спільного проекту Українського культурного фонду та Національного центру реабілітації учасників АТО та бойових дій – «Сучасна бібліотека українського воїна».
     Презентацію відкрила Виконавчий директор Українського культурного фонду Юлія Федів, яка розповіла офіцерам керівного складу Збройних Сил України про діяльність та проекти Фонду. Акцент у своєму виступі Ю.О.Федів зробила на цілеспрямованій підтримці розвитку і функціонування української мови, популяризації української літератури Головою Українського культурного фонду Мариною Анатоліївною Порошенко.
   Після виступу Ю.О.Федів презентацію продовжив учасник бойових дій на Сході України, керівник проекту «Сучасна бібліотека українського воїна» Сергій Громовий, який розповів про актуальність серії всі книжки якої будуть передані військовим частинам у зоні ООС.

     У всіх присутніх на презентації зосталося дуже позитивне враження від виступу наукового керівника проекту, заступника директора Інституту Літератури ім. Т.Г. Шевченко АН України – С.А. Гальченка.
     Відомий у світі шевченкознавець розповів про друк «Кобзаря» у роки Другої Світової війни, про необхідність підтримки морального духу військовослужбовців такими вкрай важливими проектами.
     Усі учасники презентації отримали примірники книжок серії «Сучасна бібліотека українського воїна».